Welsh: Chcę rozegrać jak najwięcej spotkań jako piłkarz Celticu

0
Stephen Welsh
fot. www.celticfc.net

Obrońca Celticu, Stephen Welsh stwierdził w rozmowie z oficjalną stroną klubową, że wiara, jaką okazał mu trener Neil Lennon bardzo mocno wpłynęła na jego pewność siebie i wierzy, że będzie mógł dalej podnosić swoje umiejętności w zespole The Bhoys.

Welsh powrócił do wyjściowego składu Celticu w środę wieczorem, po tym, jak doznał lekkiej kontuzji w meczu przeciwko St Mirren, która spowodowała, że musiał pauzować w starciu z St. Johnstone na McDiarmid Park.

21-latek zaliczył kolejny dobry występ i przyczynił się do zwycięstwa w meczu z Aberdeen, które przedłużyło zwycięską passę Celticu Glasgow do pięciu spotkań.

? Kiedy zostajesz wprowadzony do zespołu, a zespół odnosi zwycięstwa i zachowujemy czyste konto, pewność siebie wzrasta. Mamy teraz kilka dobrych i próbujemy wykorzystać to w nadchodzących grach ? powiedział obrońca Celticu.

? W moim wieku muszę jak najwięcej grać. W wieku 21 lat musisz konsekwentnie grać i podnosić swoje umiejętności, a robienie tego w Celticu jest dla mnie idealnym scenariuszem. Chcę rozegrać jak najwięcej spotkań jako piłkarz Celticu.

? Zaufanie ze strony trenera w ważnych meczach bardzo przyczyniło się do wzrostu mojej pewności siebie, zwłaszcza w meczach w europejskich pucharach. Gra przeciwko takiemu zawodnikowi jak Ibrahimovic pozwala sprawdzić rzeczywistość i to, jak dobrzy są zawodnicy na tym poziomie.

Źródło: www.celticfc.net