Turnbull: To niesamowite uczucie

0
David Turnbull
fot. www.celticfc.net

Pomocnik Celticu, David Turnbull zaliczył bardzo udany debiut w europejskich pucharach w barwach ekipy The Bhoys, strzelając zwycięskiego gola w wygranym 3:2 meczu z Lille. 21-letni reprezentant Szkocji był zachwycony końcowym wynikiem spotkania z francuskim klubem.

? To była wspaniała noc. Zaliczyłem swój debiut w europejskich pucharach, a finalnie osiągnęliśmy korzystny dla nas wyniki. Właśnie dla takich chwil żyje się w piłce nożnej i cieszę się, że mogłem wykorzystać swoją szansę ? powiedział po meczu były zawodnik Motherwell.

? To niesamowite uczucie strzelać gola i mieć swój wkład także przy drugim golu. Wspaniale jest pomagać chłopakom i klubowi i jestem pewien, że wrócimy na właściwe tory. Jestem dumny ze wszystkich zawodników. Byliśmy dziś genialni i jestem zachwycony. Graliśmy bardzo dobrze jako zespół, wszyscy dobrze się spisali, trzymaliśmy się razem i zwyciężyliśmy.

? To, że pojawiłem się na murawie oznacza bardzo dużo dla mnie i mojej rodziny. Byłem zachwycony, kiedy dostałem informację, że zagram i chciałem grać tak dobrze, jak tylko potrafię. Uzupełnienie tego golem było niesamowite.

Konkurencja o miejsca w składzie Celticu jest bardzo duża, przez co ??Turnbull długo musiał czekać na swoją szansę po transferze z Motherwell. Szkot zapowiedział jednak, że będzie codziennie dawał trenerowi argumenty na treningu, aby na dłużej zagościć w składzie The Bhoys.

? Ciężko było siedzieć na ławce. Trzeba ciężko pracować każdego dnia i dawać z siebie wszystko na treningu oraz wierzyć, że szansa wreszcie nadejdzie. Oczywiście chciałbym grać w każdym meczu i codziennie trenuję, aby pokazać to trenerowi. To zależy od niego. Ufam jego decyzji i zobaczymy, co się stanie.

Źródło: www.celticfc.net