Turnbull: Podejdziemy do meczu z Rangersami tak, jak do każdego innego spotkania

0
David Turnbull
fot. www.celticfc.com

Pomocnik Celticu, David Turnbull powiedział przed nadchodzącym Old Firm Derby, że on i jego koledzy z drużyny przygotowali się do nadchodzącego spotkania z Rangersami tak, jak do każdego innego meczu.

The Bhoys podczas ostatniego tygodnia skupili się na jak najlepszym treningu w Lennoxtown w celu zdobycia kompletu punktów w konfrontacji z odwiecznym rywalem.

? Nasze nastawienie podczas treningów było dobre, mieliśmy naprawdę udane sesje szkoleniowe, wszyscy czuliśmy się świeżo i z niecierpliwością czekamy na mecz z Rangersami. Dobrze trenowaliśmy każdego dnia i nie możemy się doczekać gry w weekend ? powiedział pomocnik Celticu Glasgow.

? Podejdziemy do meczu z Rangersami tak, jak do każdego innego spotkania. Wykonaliśmy normalną pracę, jak w przypadku innych gier i wyjdziemy na murawę Celtic Park, chcąc zagrać dobre spotkanie i uzyskać dobry wynik.

? Można powiedzieć, że mamy coś do udowodnienia, zwłaszcza biorąc pod uwagę naszą ostatnią grę z Rangersami, gdzie grając dobrze nie zdobyliśmy żadnego punktu.

? Jeśli chodzi o naszą ostatnią formę, to stworzyliśmy wiele okazji, zwłaszcza w ostatnim meczu przeciwko Dundee United, ale nie osiągnęliśmy naszego celu. Pracowaliśmy nad tym i mamy nadzieję, że uda nam się to zrobić w niedzielę.

Źródło: www.celticfc.net