Turnbull: Nasza uwaga skierowana jest na Hibernian

0
David Turnbull
fot. www.celticfc.net

Pomocnik Celticu Glasgow, David Turnbull miał bardzo udane wejście do zespołu The Bhoys, co zaowocowało zdobyciem nagrody dla najlepszego zawodnika Scottish Premiership w miesiącu grudniu.

Zawodnik Celticu wciąż żałuje porażki z Rangersami, ale patrzy w przyszłość i skupia się na tym, co przed jego zespołem, który już w poniedziałek zagra z Hibernian.

? Ostatni mecz z Rangersami musi jeszcze raz rozegrać się w naszych głowach. Musimy po prostu spróbować naprawić wszystko i rozpocząć nowy bieg. Mecz z Rangersami był trudny z psychologicznego punktu widzenia, ponieważ mieliśmy ich pod kontrolą, zwłaszcza w pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo okazji, aby zdobyć gola. Oczywiście nie udało nam się, ale na przestrzeni całego meczu byliśmy lepsi. Zawsze jest trudniej znieść porażkę, kiedy tak mocno zdominowałeś grę.

? Teraz nasza uwaga jest skierowana na Hibernian. Zawsze gra się ciężko przeciwko nim, ponieważ są silną drużyną, która miała kilka przyzwoitych wyników w tym sezonie i sprawiła problem wielu zespołom. To będzie trudna gra, ale musimy narzucić nasz styl i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zdobyć trzy punkty.

Źródło: www.celticfc.net