Taylor: Przed nami najważniejszy moment sezonu

0
Greg Taylor
fot. www.celticfc.net

Kontuzja przeszkodziła Gregowi Taylorowi w grze w pierwszych sześciu miesiącach sezonu, ale nie powstrzymała lewego obrońcy przed zdobyciem pierwszego trofeum w sezonie 2021/22.

Zwycięstwo w Pucharze Ligi w grudniu było przełomowym momentem dla wielu zawodników Celticu, ponieważ było to pierwszym trofeum dla niektórych w zespole, jak i dla Ange Postecoglou jako trenera.

W ciągu swoich dwóch i pół roku w klubie w barwach The Bhoys, Taylor trzykrotnie zasmakował sukcesu, zdobywając każde z najważniejszych trofeów w Szkocji. Po uprzednim zdobyciu tytułu mistrzowskiego, 24-latek jest aż nadto świadomy wagi drugiej połowy sezonu, która rozpocznie się w poniedziałek meczem z Hibernian.

? Teraz nie ma już przerw, można powiedzieć, że najważniejszy moment sezonu. Pierwsza część sezonu była od początku okresem testowym. Było wiele nowych zawodników i zmian, ale było to przyjemne.

? Rozrośliśmy się jako drużyna. Wszyscy staraliśmy się jak tylko możemy, aby się poprawić i postaramy się to zrobić w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Nikt nie chce przegapić żadnych gier i każdy chce odegrać swoją rolę i przyczynić się do sukcesu.

Źródło: www.celticfc.net