Taylor: Chcemy wrócić na poziom, jaki prezentowaliśmy pod koniec 2020 roku

0
Greg Taylor
fot. www.celticfc.net

Greg Taylor i jego koledzy z Celticu FC są zdeterminowani, aby wrócić ścieżkę zwycięstw po trudnym początku 2021 roku, a The Hoops będą próbować zdobyć trzy punkty w meczu przeciwko Hamilton Academical w środę wieczorem.

? Jesteśmy rozczarowani naszymi ostatnimi występami, zwłaszcza po tym, jak graliśmy pod koniec roku, a nawet w meczu przeciwko Rangersom. Zagraliśmy wówczas naprawdę dobrze, ale niestety nie udało nam się wygrać ? powiedział Taylor.

? Odkąd wróciliśmy z Dubaju, nasze wyniki na pewno nie były wystarczająco dobre, podobnie jak występy, ale było to specyficzny okres. Ciężko trenowaliśmy każdego dnia i chcemy to przełożyć na nasze najbliższe wyniki.

? Uważam, że w piłce nożnej zawsze dostajesz to, na co zasługujesz, a jeśli nadal będziemy ciężko pracować, nasze wyniki i występy ulegną zmianie.

? Mecz z Hamilton to kolejna szansa na wygraną i musimy ją wykorzystać. Ciężko pracowaliśmy przygotowując się do tego meczu, aby naprawić nasze błędy i zanotować dobry występ. Miejmy nadzieję, że będzie to występ, na którym będziemy mogli budować nasze kolejne spotkania.

? W piłce nożnej, kiedy wygrywasz mecze, czujesz się pewniej. Jednocześnie próbujesz robić rzeczy, których nie zrobiłbyś w momencie, gdy sprawy nie idą tak dobrze jak powinny. W Celticu niezależnie od tego, jak grasz lub jak gra drużyna, musisz chcieć wziąć piłkę próbować różnych rzeczy lub po prostu próbować nad tym pracować.

? Trenowaliśmy codziennie od meczu z Livingston, przygotowując się do spotkania z Hamilton. 

Źródło: www.celticfc.net