Strachan: Wszyscy, którzy grali z Hibernian, otrzymali negatywne testy

0
Gavin Strachan
fot. www.celticfc.net

Gavin Strachan, który pod nieobecność Neila Lennona i Johna Kennedy’ego, którzy znajdują się na kwarantannie, przejął rolę pierwszego trenera Celticu FC,  pojawił się w piątek na konferencji prasowej przed meczem z Livingston.

? Ten tydzień był dla nas bardzo ciężki, ale staramy się, aby wszystko przebiegało normalnie. Staramy się trzymać naszych standardów i planować mecz w Livingston, co właśnie robimy ? powiedział Strachan.

? Miałem wiele telefonów z Neilem Lennonem i Johnem Kennedym. Próbowałem robić wszystko tak, jak przebiegało to dotychczas. Jeśli chodzi o graczy, to Scott Robertson wrócił do nas z wypożyczenia z Gillingham i jest gotowy do gry. To dobry zawodnik i człowiek. Jest przygotowany i gotowy do pracy. W sobotę, w większości na murawie zameldują się zawodnicy, którzy grali w poniedziałkowym meczu z Hibernian. Wszyscy, którzy brali udział w poniedziałkowej grze, mieli teraz negatywne testy. Livingston jest w naprawdę dobrej formie. Są głodni wygrywania i to będzie dla nas trudne zadanie.

Źródło: www.celticfc.net