Rodgers: Zdobycie tytułu Premiership to wspaniałe osiągnięcie

0
Brendan Rodgers
fot. www.celticfc.net

Celtic Glasgow wygrywając 5:0 z Kilmarnock na Rugby Park zapewnił sobie 54. tytuł mistrza Szkocji. Trener The Bhoys, Brendan Rodgers przesłał wiadomość do kibiców Celticu.

– Najlepszy zespół zawsze kończy sezon na szczycie ligi i to wspaniałe uczucie wiedzieć, że ponownie jesteśmy mistrzami Szkocji.

– Zdobycie tytułu Premiership to wspaniałe osiągnięcie i jestem pewien, że kibice Celticu na całym świecie będą to świętować.

– Zawodnicy zasługują na ogromne uznanie za wysiłki, jakie włożyli w cały sezon. Każdego dnia poświęcali się swojemu zawodowi i robili wszystko, co w ich mocy, aby przynosić naszemu klubowi dalsze sukcesy.

– Na tej drodze stanęliśmy przed wieloma wyzwaniami, ale pomyślnie dotarliśmy do celu, którym jest zdobycie tytułu mistrza Szkocji. To nagroda, dla której pracujemy i dla której żyjemy.

– Sztab trenerski, a także cały personel klubu, odegrali swoją rolę w tym wspaniałym wysiłku zespołowym, a nasi kibice, jak zawsze byli kluczowi w tym sukcesie.

– Wielokrotnie mówiłem, że nasza jedność jest jedną z prawdziwych mocnych stron tego klubu, a kiedy tak się dzieje, możemy osiągnąć i osiągamy wspaniałe rzeczy.

– Tego wieczoru w Rugby Park ponownie mieliśmy fantastyczne wsparcie i jestem zachwycony, że udało nam się zapewnić sobie kolejny tytuł.

– Teraz naszym zamiarem jest zakończyć sezon w wielkim stylu i nie możemy się doczekać wspólnego świętowania w sobotę na Celtic Park wraz z 60 000 kibicami Celticu.

– Miałem szczęście, że mogłem już wcześniej uczestniczyć w Trophy Days na Paradise i zawsze jest to wyjątkowy czas, w którym wszyscy w klubie spotykają się, aby świętować nasze osiągnięcia – gracze, zarząd i kibice.

– Wiem, że wszyscy będziemy cieszyć się wszystkim, co przyniesie ten dzień. Jednak natura piłki nożnej, a zwłaszcza tego klubu, jest taka, że ​​nigdy nie spoczywamy na laurach. Zawsze chcemy się doskonalić i zapewniać naszym fanom dalsze sukcesy.

– Będziemy więc cieszyć się tymi kilkoma dniami, wiedząc, że ponownie jesteśmy mistrzami Szkocji, ale nasza uwaga szybko skupi się na przygotowaniach do ostatniego meczu sezonu – finału Pucharu Szkocji 25 maja i zrobieniu wszystkiego, co w naszej mocy, aby to trofeum zostało również w Celtic Park.

– Jednak na razie chcę podziękować wszystkim za wsparcie podczas całego sezonu. Naszym celem na początku sezonu było zakończenie sezonu na tym miejscu – pierwsze miejsce w tabeli i mistrzostwo Szkocji.

– Osiągnęliśmy ten cel i nadszedł czas, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się tą chwilą, świętować nasz sukces i wiedzieć, że jesteśmy najlepszą drużyną w Szkocji.

Po raz kolejny jesteśmy Mistrzem!

Dziękuję za ogromne wsparcie!

Źródło: www.celticfc.net