Rodgers: To będzie najlepsza wersja mojego zespołu

0
Brendan Rodgers
fot. www.celticfc.net

Po świetnym występie i wyniku w sobotnim meczu przeciwko Hearts na Celtic Park, drużyna Celticu jest teraz w pełni skupiona na nadchodzącym meczu z Rangers FC

Brendan Rodgers był zachwycony imponującym występem w sobotę i szczęśliwy, że jego skład został wzmocniony zawodnikami powracającymi po kontuzji i osiągającymi dobrą formę w tak kluczowym momencie sezonu.

Przed ważnym meczem, który w najbliższy weekend odbędzie się na Celtic Park, trener The Bhoys jest przekonany, że jego zespół będzie w mocnej pozycji w sobotnim meczu.

W rozmowie wyłącznie dla Celtic TV Brendan Rodgers powiedział: – Zbliżamy się do weekendowego meczu i będzie to najlepsza wersja zespołu, jaką mam, odkąd tu jestem.

– Kiedy patrzę na liczbę kontuzji, mam wrażenie, że w ostatni weekend byliśmy prawie na właściwym poziomie, jeśli chodzi o dostępność i kondycję zawodników.

– Po kolejnym dobrym tygodniu pracy i koncentracji na boisku przystąpimy do sobotniego meczu w równie dobrym miejscu, w jakim byliśmy przez cały sezon.

– Przygotowania opierają się w dużej mierze na nas samych. Zawsze szanuję naszego przeciwnika i to, co może wnieść do gry, ale potem przyglądamy się temu, jak gramy i jak zachowujemy się w grze. Ważne jest, aby dbać o szczegóły i skupiać się na własnych wynikach.

Źródło: www.celticfc.net