Problemy kadrowe Celticu przed meczem z Aberdeen

0
James Forrest
fot. www.celticfc.net

Celtic FC ma za sobą trudne dni spowodowane porażką w IV rundzie Pucharu Szkocji z Rangers FC. Drużyna dowodzona przez Johna Kennedy’ego musi jednak szybko zapomnieć o niepowodzeniach, bowiem już w środę zmierzy się w kolejnym meczu ligowym z Aberdeen.

W starciu z Aberdeen, trener The Bhoys będzie mógł skorzystać z usług Toma Rogica, jednak poza kadrą meczową znajdą się James Forrest i Mikey’a Johnston.

? Tom Rogic miał problemy dzień przed meczem z Rangersami. Podczas rozgrzewki okazało się, że nie mógł wziąć udziału w meczu. We wtorek trenował razem z zespołem, więc będzie mógł zagrać z Aberdeen, co jest dobrą wiadomością. Poza tym James Forrest nadal będzie nieobecny, ale mamy nadzieję, że wkrótce będzie gotowy. Podobnie wygląda sytuacja Mikey’a Johnstona. Brakuje nam kilku zawodników i w tej chwili nie mamy szerokiego składu ? powiedział trener Celticu podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

? Wprowadzimy pewne zmiany w nadchodzących meczach, ale z konsekwencją będziemy wychodzić na boisko, aby wygrywać właściwie reprezentować Celtic.

Źródło: www.celticfc.net