Postecoglou: Wciąż mamy sporo do poprawienia

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, Ange Postecoglou podsumował zwycięstwo swojej drużyny w drugim meczu sparingowym z Charlton Athletic 2:1. Poniżej wypowiedź australijskiego trenera The Bhoys.

? Pierwsza połowa była całkiem dobra i nieźle kontrolowaliśmy grę. W drugiej połowie byliśmy nieco chaotyczni, ale żeby być uczciwym ? dla wielu zawodników był to pierwszy mecz od dłuższego czasu, ale ciężko pracowali i to jest najważniejsze. Wciąż mamy jednak wiele do poprawienia ? powiedział trener Celticu Glasgow po zakończeniu spotkania.

? Zbliża się kolejny mecz z Bristol City, ale będziemy zmierzać w tym kierunku i mamy nadzieję, że poprawimy nieco nasze wyniki od dzisiaj.

? Niektórzy zawodnicy wyglądali dziś na trochę zardzewiałych, ale wszystko przyjdzie z czasem. Ciężko pracujemy również na treningach, co prawdopodobnie wpływa na zmęczenie podczas meczów. Najważniejszą rzeczą dla mnie jest to, że piłkarze starają się robić rzeczy, o których mówimy i tak długo, jak to robią, możemy robić postępy.

? Wszyscy ciężko pracowali. Dla mnie najważniejszy jest zamiar całego zespołu. Staramy się utrzymać piłkę i być agresywnym, gdy stracimy piłkę.

Źródło: www.celticfc.net