Postecoglou: Spotkanie z Rangersami to nie tylko kolejny mecz

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Po czwartkowej wygranej w dwumeczu 3:2 z AZ Alkmaar w kwalifikacjach do Ligi Europy, trener Celticu, Ange Postecoglou nie może się doczekać niedzielnych derbów Glasgow z Rangers FC.

The Bhoys zmierzą się w najbliższy weekend ze swoimi lokalnymi rywalami na Ibrox, co będzie pierwszym derbowym spotkaniem dla trenera Celticu.

? Każdy mecz derbowy ma swoje znaczenie. Ten ma światowe znaczenie, ponieważ jest jednym z najbardziej znanych spotkań derbowych na świecie ? powiedział trener Celticu.

? To nie jest tylko kolejny mecz. Wiemy co on oznacza, zwłaszcza dla naszych kibiców i dla tego klubu. Chcemy brać udział w wielkich grach, w których wynik ma dodatkowe znaczenie i tak będzie w przypadku niedzieli.

? Jest sierpień. Niewątpliwie w całym sezonie pojawią się decydujące momenty. Dla nas ważne jest to, że mieliśmy do tej pory naprawdę pozytywny miesiąc, jeśli chodzi o poprawę naszych występów, a także przełożenia tego na wyniki.

? Tak jak powiedziałem, jest dopiero koniec sierpnia, a do rozegrania jest jeszcze bardzo dużo spotkań. Tak czy inaczej, nie damy się ponieść emocjom bez względu na wynik.

? Chcemy nadal poprawiać nasze wyniki. Niedziela to dla nas wielka szansa na ponowne ugruntowanie naszego futbolu przeciwko trudnemu przeciwnikowi w trudnym środowisku i będzie to dla nas sprawdzianem.

Źródło: www.celticfc.net