Postecoglou: Rozczarowaliśmy naszych fanów, musimy się odbić

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Trener Celticu Glasgow, Ange Postecoglou ma nadzieje, że rozczarowanie wynikające z czwartkowej porażki z Bayerem Leverkusen w Lidze Europy, pobudzi jego graczy do osiągnięcia pozytywnego wyniku na Pittodrie Stadium w niedzielę podczas meczu z Aberdeen.

? Aberdeen nie miało meczu w środku tygodnia, więc mogą dostrzec w tym pewną przewagę. Musimy być po prostu silniejszym zespołem niż jesteśmy w tej chwili, jeśli chodzi o przekształcanie naszych występów w wyniki ? powiedział australijski trener Celticu Glasgow.

? Rozczarowaliśmy naszych fanów w czwartek wieczorem, więc musimy przyjąć ten gniew i rozczarowanie i wykorzystać je w pozytywny sposób. W trudnym meczu poza domem musimy pokazać, że nauczyliśmy się reperkusji i wyciągamy konsekwencje z takich porażek i nie chcemy tego powtarzać.

? Nie lekceważymy Aberdeen. Początek sezonu prawdopodobnie był dla nich rozczarowujący, więc myślę, że będą równie zmotywowani jak my.

W meczu z Bayerem Leverkusen, do składu Celticu wrócili Kyogo Furuhashi i Callum McGregor. Trener The Bhoys wierzy, że przede wszystkim obecność McGregora może pozytywnie wpłynąć na zespół.

? Powrót Cala pomoże, ponieważ jest zawodnikiem, który nie akceptuje tego, co się dzieje w tej chwili. Jeśli spojrzysz na ten początkowy skład, jest wielu piłkarzy, którzy dopiero rozpoczynają karierę w Celticu i myślę, że obecność kogoś takiego jak Cal sprawi, że zrozumieją, czego oczekuje się od Celticu pod względem spójnych występów i konsekwentnych wyników, co pomoże nam w niedzielę.

Źródło: www.celticfc.net