Postecoglou: Oczekuję trudnego testu w meczu przeciwko Ross County

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu Glasgow Ange Postecoglou cieszy się, że jego zawodnicy wrócili bez kontuzji ze spotkań reprezentacji narodowych, dzięki czemu The Bhoys będą mogli zagrać w najsilniejszym składzie w sobotnim meczu z Ross County.

Trener Celticu powiedział, że koncentracja jest kluczowym aspektem na najbliższe tygodnie, ponieważ on i jego piłkarze czekają na kolejną fazę meczów w krajowych i europejskich rozgrywkach.

? Ogólnie rzecz biorąc, następnym krokiem dla nas jest rozwój naszej piłki nożnej. Pierwsza część sezonu była w porządku ? zdecydowanie pokazaliśmy kilka dobrych części naszej gry, ale popełnialiśmy też błędy niektórych obszarach ? powiedział trener Celticu Glasgow.

? Oczekuję trudnego testu w meczu przeciwko Ross County. Nasze mecze na Celtic Park wyglądają całkiem dobrze, ale będziemy musieli ciężko pracować, aby uzyskać przewagę. 

? Nasi gracze wracają do Glasgow ze wszystkich części świata. Niektórzy grali trzy mecze, niektórzy tylko jeden. Wiem, jak to jest być trenerem reprezentacji. Istnieje wiele różnych stylów i sposobów gry ? musimy przywrócić wszystkich i ponownie założyć stroje Celticu. To będzie dla nas wyzwanie, ale musimy skupić się na naszym futbolu.

Źródło: www.celticfc.net