Postecoglou: Nie kontrolowaliśmy meczu tak, jak powinniśm

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Trener Celticu Glasgow, Ange Postecoglou był szczery w swojej ocenie wyjazdowego meczu eliminacji Ligi Europy z FK Jablonec, twierdząc, że jest zadowolony z wyniku, ale chce, aby jego piłkarze wciąż czynili postępy.

The Bhoys pokonali czeską drużynę 4:2, zapewniając sobie dwubramkową przewagę w przed rewanżowym meczem w przyszły czwartek na Celtic Park.

? Wynik jest oczywiście korzystny i myślę, że jest to ważne dla graczy, którzy ciężko pracowali. Uważam, że w każdym konkurencyjnym meczu, w którym graliśmy dotychczas, mieliśmy okazję wygrać, czego nie zrobiliśmy wcześniej.

? Nasza gra była w porządku. Zaczęliśmy naprawdę dobrze ? pierwsze pół godziny było doskonałe, kontrolowaliśmy grę, strzelaliśmy bramki, stwarzaliśmy więcej okazji do zdobycia gola. Czułem jednak, że po tym trochę pogubiliśmy się i straciliśmy kontrolę nad grą.

? W drugiej graliśmy dobrze, ale tak naprawdę nie kontrolowaliśmy meczu tak, jak powinniśmy. Strzeliliśmy cztery gole, ale czułem, że nie kontrolujemy gry tak dobrze, jak chociażby po 35 minutach gry.

Źródło: www.celticfc.net