Postecoglou: Nie byliśmy wystarczająco agresywni

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Celtic Glasgow niespodziewanie przegrał z Livingston w meczu rozgrywanym w ramach 6. kolejki Scottish Premiership. Trener The Bhoys, Ange Postecoglou nie ukrywał rozczarowania porażką.

? Nie rozpoczęliśmy meczu dobrze, a kiedy tak się dzieje, pozwalasz przeciwnikowi zyskać przewagę. Strzelili gola, a my nie potrafiliśmy znaleźć wyjścia z tej sytuacji. Sposób, w jaki podeszliśmy do tego meczu i nasza mentalność po prostu nie była właściwa. Może za bardzo uwierzyliśmy, że granie tutaj jest wyzwaniem z powodu stadionu lub z jakiegokolwiek innego powodu ? powiedział po zakończeniu spotkania z Livingston trener Ange Postecoglou.

? Zaczęliśmy grę zbyt niepewnie, a przecież lubimy być agresywni od samego początku. Do tej pory robiliśmy to we wszystkich meczach. W Livingston próbowaliśmy zrobić to w trakcie pierwszej połowy, ale nie byliśmy w stanie tego wdrożyć w życie.

W następnym meczu Celtic zmierzy się na Celtic Park z Raith Rovers w Pucharze Ligi. Po dwóch meczach na wyjeździe z kontuzjami utrudniającymi wybór drużyny, Ange Postecoglou ma nadzieję, że w czwartek będzie miał więcej zawodników do wyboru.

? Mam nadzieję, że kilku zawodników zdoła wrócić na czwartek, ponieważ nasi zawodnicy muszą mierzyć się z naprawdę dużym obciążeniem. Pomimo to, wciąż mieliśmy zespół, który był wystarczająco dobry, aby uzyskać korzystny wynik z Livingston. To rozczarowujące, że tego nie zrobiliśmy, więc postaramy się zmienić to w czwartek.

Źródło: www.celticfc.net