Postecoglou: Nasze występy były bardziej spójne niż nasze wyniki

0

Celtic wraca do zmagań w krajowych rozgrywkach w najbliższą sobotę, kiedy uda się na Fir Park, aby zmierzyć się na wyjeździe z Motherwell. Trener The Bhoys, Ange Postecoglou ma nadzieję, że jego drużyna zagra podobnie jak w ostatnim meczu przed przerwą reprezentacyjną i odniesie kolejne wyjazdowe zwycięstwo, przypisując kolejne punkty w tabeli Scottish Premiership.

Dwa tygodnie temu The Hoops pokazali wspaniały charakter i determinację, aby pokonać Aberdeen 2:1. Teraz zmierzą się z drużyną Motherwell, która miała dobry początek sezonu i obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

? Po pierwsze, musimy utrzymać poziom, jaki prezentowaliśmy. Nasze występy były dość spójne ? prawdopodobnie bardziej spójne niż nasze wyniki z wielu powodów, ale ważne jest, abyśmy nabrali rozpędu ? powiedział Ange Postecoglou podczas przedmeczowej konferencji prasowej.

? Czuję, że drużyna jest lepiej przygotowana na to, co nas czeka. Wszyscy przeszli przez przerwę reprezentacyjną bez szwanku, pracowaliśmy z zawodnikami, którzy potrzebowali rytmu i powoli odzyskujemy piłkarzy, którzy walczyli z kontuzjami. Wierzę, że jest to moment, w którym nabierzemy rozpędu. Mamy lepszą sytuację kadrową i lepiej przygotowanych zawodników niż po ostatniej międzynarodowej przerwie.

Jednym z graczy, który będzie chciał pokazać na co go stać jest Giorgos Giakomouakis. Grecki napastnik dołączył do Celticu pod koniec okna transferowego z holenderskiego VVV Venlo i musiał poddać się kwarantannie, zanim dołączył do swoich nowych kolegów z drużyny. To, w połączeniu z faktem, że nie miał za sobą żadnych przygotowań przedsezonowych, oznaczało, że będzie musiał nadrabiać zaległości pod względem kondycjnym.

? Naprawdę się cieszę, że mocno wciągnęliśmy Giorgosa w ostatnie, dwutygodniowe treningi. Naprawdę wierzymy, że ma atrybuty, których potrzebujemy.

Źródło: www.celticfc.net