Postecoglou liczy na wygraną z Dundee FC

0
Ange Postecoglou
fot. www.goal.com

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, Ange Postecoglou spodziewa się wyjątkowej atmosfery na Celtic Park w ten weekend, kiedy The Bhoys rozegrają swój pierwszy mecz na własnym stadionie w sezonie 2021/22 przeciwko Dundee FC.

W niedzielę 8 sierpnia na Celtic Park zostanie wpuszczonych 24 500 fanów, którzy będą mogli obejrzeć mecz Celticu z Dundee, co będzie największą liczbą kibiców na stadionie od czasu pandemii.

? Nie tylko ja nie mogę się doczekać powrotu fanów. Myślę, że gracze, którzy byli tutaj w zeszłym roku, naprawdę tęsknili za tą atmosferą na Celtic Park ? powiedział Ange Postecoglou, trener Celticu.

? To pierwszy mecz ligowy u siebie w tym sezonie i jestem pewien, że kibice będą na to gotowi, a atmosfera będzie wspaniała.

Celtic rozpocznie niedzielny mecz po wygranej 4:2 z FC Jablonec w meczu III rundy eliminacji Ligi Europy i będzie chciał wygrać także w pierwszym meczu ligowym u siebie..

? Musimy ciągle poprawiać nasze występy. W każdym meczu, w którym dotychczas graliśmy mieliśmy okazję wygrać. W lidze ważne jest, abyśmy konsekwentnie zdobywali punkty i w niedzielę jest okazja, aby to zrobić, szczególnie u siebie.

Źródło: www.celticfc.net