Postecoglou: Jestem bardzo dumny z graczy

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Celtic Park oszalało po tym, jak w środowy wieczór Celtic Glasgow pokonał Rangers FC 3:0 w meczu 24. kolejki ligi szkockiej.

Trener Celticu, Ange Postecoglou był szczęśliwy ze zwycięstwa, które dało Celtikowi awans na pierwsze miejsce w tabeli.

? Jestem bardzo dumny z graczy. Wszyscy wiedzieliśmy, że to wielki mecz, który niesie ze sobą ogromne konsekwencje i co oznacza dla naszych kibiców ? powiedział Postecoglou.

? W drugiej połowie było więcej bronienia, ale ponownie pokazaliśmy, że potrafimy to robić, więc jestem naprawdę dumny. Miałem kilka wyjątkowych momentów w piłce nożnej, ale taki bez wątpienia jest też dziś wieczorem.

? Od chwili kiedy wyszliśmy na boisko i jeszcze 10 minut po meczu ? kibice nie przestali nas dopingować. To najprzyjemniejsza rzecz ? zawodnicy zaprezentowali występ godny takiego wsparcia i myślę, że wszyscy wracają dziś do domu szczęśliwi.

Następnym celem Celticu jest wyjazd na Fir Park w niedzielę, aby zmierzyć się z Motherwell. Celtic, który jest aktualnie liderem ligi, skupia się na zdobyciu kolejnych trzech punktów.

? Odzyskamy parę, co będzie dobre, ale dla nas niczego nie zmieni. Naszym celem nie jest tylko bycie na pierwszym miejscu, naszym celem jest wygrywanie ? zapowiedział trener The Bhoys.

Źródło: www.celticfc.net