Postecoglou: Ferencvaros na pewno będzie dla nas wyzwaniem

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Po wygranej 2:1 z Aberdeen, a następnie z 2:0 z Motherwell w rozgrywkach ligi szkockiej, Celtic Glasgow powróci do zmagań w Lidze Europy, gdzie po dwóch porażkach ? z Betisem i Bayerem Leverkusen zmierzy się z węgierskim Ferencvarosem.

Trener Celticu, Ange Postecoglou, choć był zachwycony grą swoich podopiecznych na Fir Park w sobotę, ma świadomość, że starcie z Ferencvarosem będzie zupełnie inne.

? Jestem świadomy, że Ferencvaros to zupełnie inny zespół. Oczywiście przyglądaliśmy się im uważnie w ostatnich tygodniach w Lidze Europy oraz w lidze węgierskiej. W zeszłym roku graliśmy też z nimi kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.

? Wiemy, że będą dla nas dużym wyzwaniem. To dobry zespół, chociaż w weekend zanotowali rozczarowujący wynik w lidze. Wielu zawodników nie zagrało jednak w tym meczu, więc jutro spodziewamy się ciężkiego meczu.

? Przed weekendowym meczem powiedziałem, że jesteśmy zdecydowanie lepiej przygotowani. Jesteśmy po prostu bardziej ustabilizowani, gracze są bardziej ustabilizowani, wszyscy są trochę bardziej ustabilizowani.

Źródło: www.celticfc.net