Postecoglou: Cieszę się, że tutaj jestem

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Nowy szkoleniowiec Celticu, Ange Postecoglou był podekscytowany faktem, że w środowe popołudnie w końcu pojawił się w centrum treningowym The Bhoys w Lennoxtown, po tym jak zameldował się w Glasgow i odbył przymusową kwarantannę.

? Wspaniale jest tu być. To były trudne trzy tygodnie, aby tu dotrzeć, ale jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tu być ? powiedział Ange Postecoglou w wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej Celticu.

? Muszę spotkać się ze wszystkimi i przygotować to, czego potrzebujemy. Już trochę zapoznałem się z otoczeniem, ale już teraz mogę powiedzieć, że wygląda to świetnie. Ludzie tutaj są fantastyczni i nie mogę się doczekać współpracy z każdym. Wszyscy ostrzegają mnie przed pogodą, ale w tej chwili wszystko wygląda pięknie.

Trener Celticu zaczął pracować nad swoimi planami na nadchodzący sezon, gdy tylko został mianowany na swoje stanowisko, ale uważa, że możliwość osobistej pracy z zawodnikami i personelem będzie kluczowa dla zbudowania silnej więzi.

? Nie jestem fanem aplikacji Zoom, chociaż działamy tak od czasów pandemii, więc chciałem dostać się tutaj tak szybko, jak to możliwe ? powiedział Ange Postecoglou.

? Musiałem poddać się kwarantannie i upewnić się, że postępowaliśmy zgodnie ze wszystkimi protokołami. Na szczęście jestem już na miejscu i to jest to, czego chciałem.

? Ludzie chcą mnie poznać. To jedno mieć pomysły i rozmawiać o tym, co chcesz robić, ale ludzie muszą mnie poznać i zrozumieć mnie jako osobę i trenera. Nie możesz tego zrobić, kiedy nie spotkasz ludzi osobiście.

Źródło: www.celticfc.net