Postecoglou: Chcemy być zespołem, który dominuje na boisku

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, Ange Postecoglou był pod wrażeniem wysiłku, jaki włożyli jego zawodnicy w sparingowym spotkaniu z Bristol City. The Bhoys w swoim ostatnim meczu rozgrywanym w ramach zgrupowania w Walii odnieśli bezbramkowy remis, ale wyraźnie zdominowali swojego przeciwnika.

? To było naprawdę ciężkie zgrupowanie dla chłopców. We wtorek mieliśmy naprawdę solidną sesję treningową, ale pomimo to dobrze zaczęliśmy mecz i przez pierwsze 45-55 minut byliśmy naprawdę dobrzy ? powiedział po środowym meczu trener Celticu.

? Zdominowaliśmy grę, graliśmy na połowie Bristol City, stwarzaliśmy szanse i nie pozwalaliśmy im na wiele. Było kilka naprawdę pozytywnych znaków. Niestety pojawiło się kilka kontuzji, co jest rozczarowujące. Generalnie myślę jednak, że jeśli chodzi o samą piłkę nożną, był to kolejny pozytywny krok.

? Najważniejsze jest to, że chcemy dominować na boisku i być zespołem, który sprawia, że druga drużyna musi się dostosować. Przez większość meczu miałem wrażenie, że jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. 

Źródło: www.celticfc.net