Postecoglou: Celtic to wyjątkowy klub piłkarski

0
Ange Postecoglou
fot. www.celticfc.net

Celtic Glasgow rozegrał dobre spotkanie przeciwko Realowi Madryt, jednak ostatecznie nie był w stanie przeciwstawić się zespołowi Królewskich, przegrywając 0:3. Szkoleniowiec The Bhoys, Ange Postecoglou ocenił to spotkanie.

? Musimy zrozumieć, że na tym poziomie trzeba wykorzystywać swoje szanse. Nie mieliśmy dziś zbyt wielu sytuacji i nie wykorzystaliśmy ich. Być może gdybyśmy strzelili gola jako pierwsi, być może bylibyśmy bardziej otwarci i bylibyśmy w stanie stworzyć więcej szans. Mimo wszystko była to dla nas dobra lekcja i miejmy nadzieję, że wyciągniemy z niej wnioski.

? Kiedy Real Madryt zdobył bramkę, przejęli trochę kontrolę nad grą. My natomiast straciliśmy spokój, a oni są w stanie ukarać cię w takich momentach. Próbowaliśmy wrócić do gry, ale pozostawiło to pewne luki, które zostały wykorzystane.

Trener Postecoglou pochwalił również kibiców Celticu, który stworzył niesamowitą atmosferę i wspierał drużynę od pierwszej minuty do ostatniej.

? Nasi fani byli znakomici. Celtic to wyjątkowy klub piłkarski i to na mnie spoczywa odpowiedzialność za przywrócenie tego klubu do miejsca, które mu się należy, a jest to rywalizacja z takimi klubami jak Real Madryt i granie na tym poziomie regularnie.

Źródło: www.celticfc.net