Oświadczenie Celticu w sprawie nowego trenera i przyszłości klubu

0
Celtic Park
fot. www.celticfc.net

Celtic Glasgow w oficjalnym komunikacie poinformował jak przebiega proces poszukiwań nowego trenera oraz przejmowania klubu przez nowego dyrektora generalnego. Poniżej treść oświadczenia.

? Celtic FC ciężko pracuje, aby zakończyć proces podpisania umowy z nowym trenerem i odpowiednim personelem. Klub zrobi wszystko, aby jak najszybciej potwierdzić to naszym kibicom.

? Rozumiemy, że nasi kibice z niecierpliwością czekają na najnowsze informacje ? niestety nie jesteśmy w stanie regularnie wypowiadać się publicznie w tej sprawie, ale w pełni rozumiemy i doceniamy potrzebę jak najszybszego zakończenia tego procesu. 

? Rozumiemy również frustrację naszych kibiców w związku z tym procesem, ale naszym celem jest zakontraktowanie jak najlepszego kandydata, który poprowadzi klub do przodu i na tym się skupiamy. Będziemy informować naszych kibiców za pośrednictwem oficjalnych klubowych kanałów, gdy tylko będzie taka możliwość.

? Obecnie znajdujemy się w okresie przejściowym, jeśli chodzi o przejęcie klubu przez nowego dyrektora naczelnego. Peter Lawwell, nasz dyrektor generalny ściśle współpracuje z nowym CEO Dominicem McKayem nad pomyślnym przekazaniem klubu, aby mieć pewność, że jesteśmy gotowi na następny sezon we wszystkich aspektach.

? Zdajemy sobie sprawę, że przed nami wiele wyzwań, ale wszyscy jesteśmy gotowi stawić im czoła, mając na celu, aby dać naszym kibicom klub, z którego mogą być dumni w oparciu o wielkie wartości Celticu.

? Zamierzamy również wkrótce ogłosić informacje w sprawie biletów okresowych. Oczywiście istnieje wiele kwestii dotyczących powrotu kibiców na mecze i mamy nadzieję, że przedstawimy naszym kibicom jak najwięcej jasnych propozycji na przyszły rok. Rozumiemy, że kibice chcą planować następny sezon, więc te szczegóły zostaną ogłoszone przez klub tak szybko, jak to możliwe.

? Zapewnienie naszym kibicom powrotu do Celtic Park jest głównym priorytetem i ściśle współpracujemy ze wszystkimi władzami, w tym ze szkockim rządem, aby być gotowym na bezpieczne powitanie naszych kibiców z powrotem na stadionie, gdy tylko otrzymamy takie pozwolenie.

? Nie byliśmy w stanie zapewnić sezonu, do którego się przyzwyczailiśmy naszych fanów i po tak długim okresie sukcesów szczerze rozumiemy rozczarowanie i frustrację naszych kibiców. Teraz naszym celem jest przywrócenie Celticu na szczyt w możliwie najkrótszym czasie.

? Jesteśmy bardzo zmotywowani i staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić klubowi sukces i jesteśmy pewni, że współpracując z naszymi kibicami, możemy to osiągnąć.

? Dziękujemy wszystkim naszym fanom za fantastyczne nieustające wsparcie.

? Z poważaniem

Źródło: www.celticfc.net