OFICJALNIE: Trzy zimowe transfery Celticu

0
Daizen Maeda
fot. www.celticfc.net

Celtic Glasgow poinformował o pozyskaniu trzech nowych zawodników występujących dotychczas w rozgrywkach japońskiej J League.

Zawodnikami Celticu zostali Daizen Maeda z Yokohamy F. Marinos, Yosuke Ideguchi z Gamba Osaka i Reo Hatate z Kawasaki Frontale.

Maeda dołączył do Celticu na zasadzie wypożyczenia do końca obecnego sezonu z obowiązkową opcją wykupu po jego zakończeniu. Ideguchi i Hatate podpisali natomiast długoterminowe kontrakty, które obowiązywać będą przez najbliższe cztery i pół roku.

? Jesteśmy naprawdę zadowoleni, że mogliśmy sprowadzić tych zawodników do Celticu i myślę, że są to gracze, którzy podekscytują naszych fanów. Mam świadomość ich umiejętności i myślę, że sprowadzając całą trójkę do klubu, wnosimy do drużyny jeszcze więcej jakości, osobowości i energii ? powiedział trener Celticu, Ange Postecoglou.

? Wszyscy są naprawdę u szczytu kariery ? są ambitni, chcą osiągnąć więcej sukcesów i jestem pewien, że przeżyją w Celticu najlepsze lata. Jestem zachwycony, że udało nam się pozyskać ich już na tym etapie okienka transferowego i nie mogę się doczekać współpracy z nimi. Zrobimy wszystko, aby pomóc im jak najszybciej zaaklimatyzować się w Celticu.

Źródło: www.celticfc.net