OFICJALNIE: Scott Brown opuszcza Celtic

0
Scott Brown
fot. www.celticfc.net

Kapitan Celticu, Scott Brown poinformował, że wraz z końcem sezonu 2020/21 pożegna się ekipą The Bhoys po 14 latach spędzonych w klubie. Kapitan Celticu Glasgow potwierdził, że w przyszłym sezonie będzie bronił barw Aberdeen, pełniąc jednocześnie funkcję zawodnika i asystenta trenera.

? Chciałbym szczerze podziękować całemu zarządowi Celticu za ich ogromne wsparcie przez tyle lat. Zawsze cieszyliśmy się wspaniałą relacją i zawsze ściśle współpracowaliśmy, aby przynieść naszym fanom jak najwięcej sukcesów ? powiedział Brown przekazując swoją decyzję.

? Chciałbym również podziękować wspaniałym trenerom, z którymi miałem szczęście pracować, a także wielu kolegom z drużyny i oczywiście kibicom Celticu, którzy przez lata udzielali mi tak fenomenalnego wsparcia.

? Zawsze dawałem z siebie wszystko dla Celticu i zawsze chciałem jak najlepiej dla naszych fanów. Cieszyliśmy się razem fantastycznymi chwilami i sukcesami, regularnie dominując w Szkocji i rozgrywając świetne mecze w Europie.

? Decyzja o opuszczeniu tak wspaniałego klubu, który przez tak długi czas był ogromną częścią mojego życia była bardzo trudna, ale jest to dla mnie nowa szansa i nowy rozdział. Celtic nigdy mnie nie opuści, a klub na zawsze pozostanie w moim sercu.  

? Wciąż mamy wiele pracy do wykonania w tym sezonie i jak zawsze będę na tym w pełni skupiony, starając się przynieść naszym fanom więcej sukcesów.

Brown będzie pełnił w Aberdeen rolę asystenta Stephena Glassa, z którym doskonale zna się z czasów wspólnej gry w barwach Hibernian.

Źródło: www.celticfc.net