OFICJALNIE: Nicolas Kuhn w Celticu

0
Nicolas Kuhn
fot. www.celticfc.net

Celtic Glasgow ogłosił podpisanie pięcioipółletniego kontraktu z Nicolasem Kuhnem.

Niemiecki zawodnik, który może grać zarówno na prawym, jak i na lewym skrzydle, przeniósł się do ekipy The Bhoys z Rapidu Wiedeń.

– Czuję się wspaniale, że w końcu tu jestem i nie mogę się doczekać. Celtic to jeden z największych klubów w Europie i jestem naprawdę szczęśliwy, że tu jestem – powiedział Kuhn po podpisaniu umowy z Celtikiem.

– Jestem naprawdę zmotywowany, aby dobrze spisać się w barwach tego wspaniałego klubu i chcę natychmiast przystąpić do pracy, aby stawiać czoła wyzwaniom w lidze i pucharze w tym roku.

– W Celticu chodzi o zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby wygrać każdy mecz i to jest duże wyzwanie. Nie mogę się doczekać, aż zacznę grać i dam z siebie wszystko dla naszych kibiców.

Trener Celticu, Brendan Rodgers powiedział: – Jesteśmy zachwyceni możliwością powitania Nicolasa w Celticu. Wierzymy, że jest dynamicznym zawodnikiem, który ma doskonały poziom jakości i wszystkie atrybuty, które dobrze pasują do naszego stylu gry. 

– Ma profil, którego szukamy – to zawodnik o świetnym tempie i pomysłach, umiejętności tworzenia sytuacji i strzelania bramek, a także piłkarz o świetnej energii i etyce pracy. 

– To ktoś, kto może grać szeroko po obu stronach, więc wnosi ze sobą tę wszechstronność również dla nas, a ja i trenerzy nie możemy się doczekać współpracy z nim.

Źródło: www.celticfc.net