OFICJALNIE: Liel Abada zawodnikiem Celticu

0
Liel Abada
fot. www.celticfc.net

Reprezentant Izraela, Liel Abada występujący dotychczas w barwach Maccabi Petah Tikva, został zaprezentowany jako nowy zawodnik Celticu Glasgow. Ofensywny zawodnik występujący zarówno na skrzydłach jak i środku pola, podpisał z ekipę The Bhoys pięcioletni kontrakt.

W ubiegłym sezonie 19-latek grał głównie na prawym skrzydle, jednak w drugiej połowie ubiegłego sezonu grał także jako środkowy napastnik, dzięki czemu strzelił cztery gole w siedmiu meczach dla Maccabi Petah Tikva.

? Podpisanie kontraktu z klubem takim jak Celtic to niesamowite uczucie. To ogromny klub i jestem zaszczycony, że trafiłem na Celtic Park. Wiem, że fani The Bhoys są niesamowici. Oglądałem kilka meczów Celticu w Izraelu, więc wiem, jak niesamowici są nasi kibice i jak wyjątkowy jest ten stadion. Nie mogę się doczekać, kiedy wyjdę na boisko, aby zagrać i pomóc moim kolegom z drużyny dostarczyć klubowi jak najwięcej sukcesów ? powiedział Liel Abada po podpisaniu swojego kontraktu.

? Nie mogę się doczekać spotkania z kolegami z drużyny i trenerem. Słyszałem świetne rzeczy o obiektach w Lennoxtown, więc jestem podekscytowany wyjściem na boisko treningowe.

Źródło: www.celticfc.net