OFICJALNIE: Lennon zrezygnował z funkcji trenera Celticu

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Celtic FC w oficjalnym komunikacie poinformował, że Neil Lennon zrezygnował z funkcji posady pierwszego trenera ze skutkiem natychmiastowym. Decyzja Lennona podyktowana jest słabymi wynikami Celticu w sezonie 2020/21.

Następcą Neila Lennona do końca trwającego sezonu ma zostać jego asystent, John Kennedy. Poniżej oświadczenie byłego już trenera Celticu Glasgow.

? Przeżyliśmy trudny sezon z powodu wielu czynników i oczywiście, bardzo frustrujące i rozczarowujące jest to, że nie byliśmy w stanie osiągnąć takich samych wyników jak w poprzednich sezonach ? powiedział Lennon po rezygnacji z funkcji trenera The Bhoys.

? Pracowałem bardzo ciężko, aby spróbować zmienić sytuację, ale niestety nie udało nam się wskoczyć długotrwale na poziom, jakiego potrzebowaliśmy.

? Zawsze dawałem z siebie wszystko klubowi i byłem dumny, mogąc dostarczać trofea kibicom Celticu. Celtic FC zawsze będzie częścią mnie. Zawsze będę kibicem Celticu i zawsze będę życzył klubowi wszystkiego co najlepsze.

? Chciałbym podziękować wszystkim osobom w klubie, które dały mi bardzo wiele, a także mojej rodzinie za ich miłość i wsparcie. Życzę kibicom, graczom, personelowi i pracownikom Celticu samych sukcesów na przyszłość.

Źródło: www.celticfc.net