OFICJALNIE: Kyogo Furuhashi z nowym kontraktem

0
Kyogo Furuhashi
fot. www.celticfc.net

Zaledwie dwa lata po rozpoczęciu kontraktu z Celtikiem, Kyogo Furuhashi podpisał nowy czteroletni kontrakt z The Bhoys, co oznacza, że ​​będzie grał w szkockim klubie co najmniej do 2027 roku.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę przedłużyć mój pobyt o cztery lata w tym niesamowitym klubie. To zaszczyt reprezentować Celtic i naszych niesamowitych kibiców – powiedział Kyogo Furuhashi.

– Ostatni sezon był niewiarygodny. Od początku naszym celem było wypaść jak najlepiej we wszystkich rozgrywkach, w których graliśmy. Każdego dnia bardzo ciężko pracowaliśmy, na boisku i poza nim, aby zdobyć trofea i wywołać uśmiech na twarzach naszych fanów.

– Kibicie bardzo mnie wspierali, odkąd dołączyłem do Celticu, więc będę ciężko pracował, aby im się odwdzięczyć. W następnym sezonie nasz cel jest taki sam – dostarczyć sukcesów klubowi. Jestem podekscytowany obroną naszych trofeów i możliwością reprezentowania tego wielkiego klubu w Lidze Mistrzów. Moją osobistą motywacją jest zdobywanie większej liczby bramek i pomaganie kolegom z drużyny w wygrywaniu meczów.

– Nie mogę się doczekać rozpoczęcia współpracy z Brendanem Rodgersem. Jest trenerem na najwyższym poziomie, zna ten klub i wie, co trzeba zrobić, żeby zdobyć trofea. Ja i moi koledzy z zespołu nie możemy się doczekać współpracy z nim.

Źródło: www.celticfc.net