OFICJALNIE: Eddie Howe nie poprowadzi Celticu

0
Eddie Howe
fot. www.afcb.co.uk

Celtic Glasgow w dalszym ciągu poszukuje nowego szkoleniowca, po tym jak w lutym z klubem pożegnał się dotychczasowy trener Neil Lennon. Włodarze The Bhoys od dłuższego czasu prowadzili rozmowy w sprawie zakontraktowania Eddiego Howe. Angielski trener nie trafi jednak na Celtic Park, o czym poinformował szkocki klub.

? Po bardzo pozytywnych i szczegółowych rozmowach z Eddiem Howe, z przekonaniem, że będzie on doskonałym kandydatem na stanowisko trenera Celticu, daliśmy sobie czas na finalizacje rozmów. Wynikało to z faktu, że wcześniej Eddie dał jasno do zrozumienia, że ??nie zamierza wracać na ławkę trenerską nie wcześniej niż najbliższego lata. Możemy teraz potwierdzić, że Eddie nie dołączy do klubu z powodów niezależnych od niego i Celticu. Życzymy Eddiemu sukcesów na przyszłość ? poinformował Celtic w oficjalnym komunikacie.

? W ramach trwającego procesu zaangażowaliśmy wielu kandydatów. W pełni doceniamy fakt, że nasi fani poszukują jasności w tej sprawie, a naszym celem jest, aby już wkrótce ogłosić zakontraktowanie trenera, którego jakość i chęć poprowadzenia Celticu będzie prowadzić zespół do przodu w osiąganiu kolejnych sukcesów dla naszych kibciów.

Źródło: www.celticfc.net