OFICJALNIE: Callum McGregor z nowym kontraktem

0
Callum McGregor
fot. www.celticfc.net

Celtic Glasgow oficjalnie poinformował, że ??Callum McGregor podpisał nowy pięcioletni kontrakt z klubem, dzięki któremu pozostanie na Paradise do lata 2026 roku. 28-letni kapitan Celticu dołączył do klubowej akademii w wieku ośmiu lat i do tej pory wystąpił w 338 meczach, strzelając 54 gole dla pierwszego zespołu The Bhoys.

Pierwsza z 54 bramek strzelonych przez McGregora padła w jego debiucie w Celticu, kiedy strzelił jedynego gola w meczu z KR Reykjavík. Dotychczas szkocki zawodnik zdobył z klubem z Celtic Park sześć tytułów mistrzowskich, cztery Puchary Szkocji i cztery Puchary Ligi.

? Jestem absolutnie zachwycony. Przedłużenie mojego pobytu w Celticu to dla mnie wielka chwila. Klub jest bardzo bliski mojemu sercu. Jestem tu od wielu lat, jestem szczęśliwy i reprezentowanie tego klubu, dlatego chcę tu zostać tak długo, jak tylko mogę ? powiedział pomocnik Celticu po parafowaniu nowej umowy.

? To wspaniała wiadomość dla klubu. ??Callum McGregor ma za sobą ważne miesiące, podczas których został mianowany nowym kapitanem i już zdołał sprawdzić się na tym stanowisku. Callum rozumie, co staramy się zbudować i pokazuje to na boisku i poza nim. Żyje tym i pokazuje cechy, które pokazują liderzy ? powiedział z kolei trener Celticu, Ange Postecoglou.

Źródło: www.celticfc.net