Neil Lennon z nagrodą Manager of the Year

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon zdobył nagrodę Manager of the Year przyznawaną przez Scottish Football Writers? Association.

Neil Lennon w sezonie 2019/20 doprowadził Celtic FC do 9 z rzędu mistrzostwa Szkocji, triumfu w Pucharze Ligi Angielskiej, półfinału Pucharu Szkocji, który nie został dokończony i pierwszego zwycięstwa na włoskiej ziemi w europejskich pucharach przeciwko Lazio.

? Cieszę się ze zdobycia tej nagrody, zwłaszcza że miałem silnych konkurentów. Jestem bardzo wdzięczny, ale wskazuje to na to, jak dobrze grała drużyna i jakie wsparcie otrzymałem od mojego personelu.

? Zespół spisał się dobrze zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i europejskich, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że mentalność zawodników była absolutnie najwyższej jakości.

? Miałem dotychczas  dobre 16 miesięcy pracy w Celticu, więc czuję się świetnie. Mamy dobrą strukturę i personel. Jestem podekscytowany i mam nadzieję, że dobrze wkroczymy w nowy sezon.

? Jestem tym podekscytowany, myślę że gracze i fani też. To, co Celtic zrobił w ciągu ostatniej dekady, pod względem sukcesów, było monumentalne, dlatego bardziej niż kiedykolwiek wchodzimy w nowy sezon z prawdziwą ekscytacją i oczekiwaniem.

Źródło: www.celticfc.net