McGregor: Traktujemy każdy mecz jako szansę na poprawę

0
Callum McGregor
fot. www.celticfc.net

Callum McGregor uważa, że Celtic jest w pełni przygotowany na nadchodzące spotkanie przeciwko Dundee United, które odbędzie się w najbliższą niedzielę i dodał, że on i jego koledzy z drużyny są zdeterminowani, aby zaprezentować się jak najlepiej w każdym z nadchodzących spotkań w obecnym sezonie.

Celtic zanotował zwycięstwo 1:0 z Aberdeen w pierwszym meczu pod wodzą tymczasowego trenera Johna Kennedy’ego, a McGregor powiedział, że zespół zamierza konsekwentnie realizować swój cel w pozostałych ośmiu meczach ligowych.

? Gramy dla dumy. W Celticu wygrywasz każdy mecz i do takiego nastawienia musimy wrócić. Musimy wrócić do tej bezwzględnej mentalności, w której jesteśmy w pełni przygotowani, rozumiejąc nasze role w zespole i stawiając ten cel przed sobą jako drużyna ? powiedział pomocnik Celticu.

? Traktujemy każdy mecz jako szansę na poprawę, lepszą organizację i zwycięstwo. Jesteśmy oceniani na podstawie wyników, jakie osiągamy w weekend, więc musimy wygrywać. Okres od teraz do końca sezonu to przygotowania do rozpoczęcia kolejnego sezonu. Mamy dobre pole w ciągu następnych ośmiu tygodni, aby zrobić dobre podstawy pod kolejny rok.

? Spodziewamy się naprawdę ciężkiej gr przeciwko Dundee United. Dwa mecze przeciwko nim były trudne, więc będziemy musieli dać z siebie wszystko, aby zrealizować nasz cel.

Źródło: www.celticfc.net