McGregor: To nie jest mecz o wszystko

0
Callum McGregor
fot. www.celticfc.net

Pomocnik Celticu FC, Callum McGregor w rozmowie z mediami przed meczem z Rangers FC nie ukrywał, że jest zachwycony ostatnimi wynikami swojego zespołu. Reprezentant Szkocji uważa jednak, że jego zespół musi traktować mecz z odwiecznym rywalem tak, jak każde inne starcie.

? Z niecierpliwością czekamy na mecz z Rangersami, jesteśmy na dobrej drodze i udało nam się nabrać rozpędu, co jest dobre. Przeszliśmy przez trudny okres, udało nam się wrócić na właściwe tory, zdobyliśmy puchar Szkocji, co jest dużym impulsem ? powiedział pomocnik Celticu Glasgow.

? W sobotę będziemy po prostu próbować wygrać mecz, co jest w naszej naturze i w naszym DNA. Robimy teraz wszystko, co w naszej mocy. Strzelaliśmy ostatnio gole ? może nie tak swobodnie, jak wcześniej, ale tworzyliśmy szanse i to tylko kwestia wykorzystania tych szans.

? Mieliśmy dużo okazji grając przeciwko Dundee United i mogliśmy zdobyć cztery, pięć bramek. W każdym razie zaczynamy wyglądać coraz solidniej. Nie sądzę jednak, aby to była gra, w której musimy koniecznie wygrać. To po prostu kolejna gra, która czyni ją najważniejszą. W sobotę spróbujemy wygrać mecz, co jest w naszym DNA.

? Rozumiemy, że to ważny mecz z punktu widzenia ligi, ale nie zamierzamy nadawać mu żadnych specjalnych etykiet, ponieważ widać, że jeden weekend może bardzo zmienić dynamikę ligi. Wiemy, że nadchodzący mecz z Rangersami jest tak samo ważny jak pozostałe 37. 

Źródło: www.celticfc.net