McGregor: To było rozczarowujące popołudnie

0
Callum McGregor
fot. www.celticfc.net

Callum McGregor, który pod nieobecność Scotta Browna był kapitanem Celticu w meczu z Livingston, stwierdził że Celtic swoją biernością i słabą postawą, zwłaszcza w pierwszej części meczu, pozwolił swojemu rywalowi na pokazanie pełni swoich możliwości.

? Livingston ma dobrą passę. Ostatnio wygrali wiele meczów i są w dobrej formie. Dobrze czują grę. W pierwszej połowie byliśmy pod presją zbyt wielu krótkich podań, a w takich sytuacjach musimy próbować zdobyć więcej przestrzeni. Pierwsza połowa była zła w naszym wykonaniu, ale w drugiej części byliśmy trochę lepsi. Na koniec meczu mieliśmy świetną szansę na zdobycie gola, ale ostatecznie dzisiejsze popołudnie było dla nas rozczarowujące ? powiedział kapitan Celticu po meczu.

? Nie byliśmy wystarczająco dobrzy, aby wygrać. W pierwszej połowie nie mogliśmy wejść w mecz. Byliśmy pod presją i nie czuliśmy gry. Poddawaliśmy się presji i dawaliśmy przeciwnikowi miejsce na boisku. Tracimy zbyt dużo punktów, więc musimy szybko uczyć się na błędach.

Źródło: www.celticfc.net