McGregor: Musimy reagować i myśleć pozytywnie

0
Callum McGregor
fot. www.celticfc.net

Pomocnik Celticu Glasgow, Callum McGregor wierzy, że pomimo przeciwności, jakie pojawiły się w obecnym sezonie, ekipa The Bhoys może obrać właściwy kierunek i kontynuować serię sukcesów, jaką zapoczątkowała przed laty. Na łamach Celtic TV, Szkot podzielił się swoimi spostrzeżeniami.

? W ciągu ostatnich 20 minut meczu Hibernian udało nam się odwrócić sytuację, zdobyć dwa gole i uratować punkt. Teraz musimy wyciągnąć z tego pozytywne strony.

? Nie da się uciec od wyników, które są najważniejsze, a często traciliśmy punkty w sytuacjach, w których drobne szczegóły były przeciwko nam. To było frustrujące i dalekie od doskonałości. Musimy jednak pamiętać, że w życiu nigdy nie jest idealnie. Przeżyliśmy naprawdę udany okres w historii kluby i wszyscy jesteśmy zdesperowani, aby kontynuować ten sukces.

? Kiedy patrzę na naszą kadrę, widzę wystarczającą jakość i wystarczający głód, aby mieć kolejny udany sezon. Mieliśmy trochę kłopotów, ale teraz wszystko zależy od zawodników, kierownictwa i klubu jako całości. Wsparcie fanów zawsze jest fantastyczne i dlatego klub został zbudowany na tak wielkim sukcesie, ponieważ kibice trzymali się z nim na dobre i na złe. Wszyscy musimy iść razem we wspólnym kierunku i wierzę, że będziemy mieć kolejny udany sezon – nie mam co do tego wątpliwości.

? Żaden sezon nie jest doskonały ani taki sam. Zawsze poruszam ten temat, gdy mamy do czynienia z trudnymi sytuacjami w trakcie sezonu. Sposób w jaki reagujesz na przeciwności to to, co ostatecznie przynosi zwycięstwo w lidze i to właśnie musimy zrobić. Musimy działać. Przesłanie klubu, od góry do dołu, jest takie, że wszyscy trzymają się razem.

? To jest to, co chcemy teraz zrobić. Musimy reagować i myśleć pozytywnie. To jedyny sposób w jaki możemy odnieść sukces w tym sezonie.

? Zbliżają się mecze u siebie, więc musimy jak najlepiej je wykorzystać. W ciągu ostatnich kilku sezonów mecze u siebie miały kluczowe znaczenie dla sukcesu, więc w tym krótkim okresie w grudniu musimy zebrać siły.

? Myślę, że dobrą rzeczą jest to, że do marca nie będziemy mieć większych przerw, więc mamy przed sobą trzy-cztery miesiące, kiedy wszyscy trenują i grają razem.

Źródło: www.celticfc.net