McGregor: Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem meczu z Bayerem Leverkusen

0
Callum McGregor
fot. www.celticfc.net

Callum McGregor w czwartkowy wieczór wrócił do wyjściowej jedenastki Celticu, ale kapitan The Hoops i jego koledzy z drużyny przegrali 0:4  z Bayerem Leverkusen w drugiej kolejce fazy grupowej Ligi Europy.

Teraz podopieczni Ange Postecoglou zmierzą się w niedziele z Aberdeen w spotkaniu Scottish Premiership, a reprezentant Szkocji wie, że jest to niezwykle ważne starcie dla jego zespołu.

? Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem meczu z Bayerem Leverkusen. Stracenie czterech goli w jakimkolwiek meczu nie jest dobre, zwłaszcza na Celtic Park, więc była to ciężka noc i taka, z której musimy wyciągnąć wnioski ? powiedział kapitan Celticu.

? Widać, że staramy się grać ofensywnie, ale z tego samego powodu musimy być skupieni, kiedy tracimy piłkę i jako zespół musimy bronić się lepiej. Wiedzieliśmy, że Bayer Leverkusen jest dobrą, kontratakującą drużyną.

McGregor powrócił do drużyny po tym, jak opuścił poprzednie cztery mecze z powodu kontuzji i zamierza ponownie wyprowadzić drużynę na boisko w niedzielnym meczu przeciwko Aberdeen.

? Jestem zachwycony, że wróciłem na murawę i wróciłem do drużyny, próbując pomóc chłopcom. To było ciężkich kilka tygodni ? nikt nie lubi siedzieć z boku, więc pomimo porażki dobrze było wrócić.

Źródło: www.celticfc.net