McGregor: Dysponujemy bardzo silnym składem

0
Callum McGregor
fot. www.celticfc.net

Callum McGregor uważa, że obojętni jaki skład Celticu Glasgow zdecyduje się desygnować trener Neil Lennon w niedzielnym finale Pucharu Szkocji z Hearts, drużyna osiągnie dobry wynik dzięki ogromnej więzi w zespole.

Celtic zagra z Hearts po zwycięstwach z Lille w Lidze Europy i Kilmarnock w lidze, po tym jak Neil Lennon dokonał kilku zmian w wyjściowej jedenastce, dając szansę gry takim zawodnikom jak David Turnbull i Ismaila Soro.

? To trener decyduje o najlepszym składzie. Uważam, że mamy silny zespół i wszyscy są świetni. Gracze grający w Celticu dążą do tego, aby grać na jak najwyższym poziomie. Jako drużyna jesteśmy w dobrym miejscu i decyzja należy do trenera. Jestem pewien, że ktokolwiek zagra, da z siebie 100% ? powiedział McGregor.

? Jesteśmy zespołem. Spędzamy razem 90% naszego życia. Jesteśmy silną, zwartą grupą i jesteśmy tutaj, aby wykonywać swoją pracę dla klubu. Chcemy, aby wszyscy grali na wysokim poziomie, a fakt, że możemy rotować pokazuje, jak dobry jest skład. Jest dużo doświadczenia i jakości, a decyzja należy do trenera. Grający będą zachwyceni, że dostali szanse, a zawodnicy, którzy usiądą na ławce będą zdesperowani, aby udowodnić swoją wartość.

Źródło: www.celticfc.net