McGregor: Ciężko trenujemy i wciskamy przycisk reset

0
Callum McGregor
fot. www.celticfc.net

Celtic FC kolejny sezon z rzędu udał się na zgrupowanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Pomocnik The Bhoys, Callum McGregor wierzy, że ciężka praca przyniesie efekt w drugiej części sezonu.

? Obóz pozwala nam wyjść w ciepły klimat i odbyć intensywny trening, co jest główną korzyścią – to coś, czego nie można odtworzyć w Szkocji w zimne dni. Na pewno wpływa to na naszą kondycję, zwłaszcza, kiedy trenujemy z taką intensywnością ? powiedział pomocnik Celticu.

? Celem obozu jest jak najcięższa praca i przeniesienie tego na kolejny etap sezonu. Tym razem sytuacja jest nieco inna, ale wyprawa i jej cel są dokładnie takie same: Przyjeżdżamy tutaj, ciężko trenujemy, wciskamy przycisk reset i jedziemy dalej.

? Wyzwaniem dla Celticu jest wygranie każdego meczu. Jeśli tego nie zrobisz, wszyscy są rozczarowani. Dokładnie tak samo jest z graczami i trzeba radzić sobie z tym rozczarowaniem we właściwy sposób. Kiedy masz szansę to naprawić, musisz to zrobić.

? To duże wyzwanie. Mamy trzy zaległe mecze i musimy wygrać wszystkie trzy, aby zmniejszyć dystans do Rangersów i dać sobie szansę. Chcemy zlikwidować lukę i zobaczyć, jak blisko Rangersów możemy się znaleźć. To jest cel obozu treningowego: Zebrać wszystkich razem i bardzo ciężko trenować. Chcemy wrócić odświeżeni i zrealizować nasz cel na koniec sezonu.

Źródło: www.celticfc.net