Lenon: Ufam zawodnikom i wierzę w nich

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

W niedzielę Celtic FC zmierzy się z Ross County w spotkaniu Pucharu Ligi Szkockiej, a trener Neil Lennon ma nadzieję, że dla jego podopiecznych będzie to również punkt wyjścia do konsekwentnej serii zwycięstw.

? Po meczu ze Spartą długo rozmawialiśmy, co uważam było naprawdę owocne. Wierzę, że zespół wkrótce odnajdzie swoją spójność i cechy ? powiedział Lennon podczas konferencji prasowej przed niedzielnym meczem.

? Rozpoczynamy misję związaną z obroną Pucharu Ligi i chcemy awansować do kolejnego etapu rozgrywek. Jestem rozczarowany czwartkowym wynikiem i rezultatami, które ostatnio notowaliśmy, ale jesteśmy bardzo zdeterminowani, aby wszystko zmienić. Myślę, że to nie zajmie wiele czasu ? dodał opiekun The Bhoys.

? W piątek długo rozmawiałem również z Peterem Lawwellem oraz Dermotem Desmondem i jesteśmy całkowicie zjednoczeni i zdeterminowani, aby uczynić ten sezon dobrym.

? Ufam zawodnikom i wierzę w nich. Staram się pokazywać im to, co robią dobrze oraz to, co mogą robić lepiej. Nie chodzi o ciągłe prześladowanie lub krytykowanie. I tak dostaną to ze strony wszystkich mediów i mediów społecznościowych.

? Teraz potrzebują mojego wsparcia, wsparcia sztabu, a także dużo energii i wiary w to, że są naprawdę dobrymi zawodnikami. Udowadniali to wielokrotnie. Klasa jest trwała, forma jest tymczasowa. To jest to, w co wierzę i zawsze wierzyłem i myślę, że dobre mecze przyjdą wcześniej niż później.

? Wszystko, czego teraz od nich oczekuję, to konsekwencja w działaniu. Myślę, że nie są daleko od tego, by to osiągnąć. Mamy teraz trudny moment, ale myślę, że wyjdziemy z tego silniejsi niż kiedykolwiek. Mamy wiele meczów, które potrwają do grudnia, więc mamy nadzieję, że uda nam się uzyskać spójność.

Źródło: www.celticfc.net