Lennon: Znowu zawiedliśmy kibiców

1
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon był bardzo rozczarowany porażkę swojej drużyny w spotkaniu Scottish Premiership z Ross County 0:1.

Zawodnicy The Bhoys wygrali pięć spotkań z rzędu, jednak ich udana passa została przerwana przez ekipę Global Energy Stadium, która walczy o ligowy byt.

? Nie mamy nic na nasze usprawiedliwienie. Nie zmagamy się z koronawirusem, nie mamy wykluczonych najlepszych zawodników. W obu zespołach jest co prawda kilka kontuzji, ale powinniśmy czuć się dziś bardziej komfortowo, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę naszą ostatnią serię. Nasza pewność siebie była dobra ? powiedział po zakończeniu spotkania szkoleniowiec Celticu Glasgow.

? Czasami jednak zdarzają się takie mecze, co jest szczególnie irytujące, zwłaszcza w obecnym sezonie. Jestem pewien, że zostaniemy ostro skrytykowani. Znowu zawiedliśmy kibiców i jesteśmy bardzo rozczarowani.

Źródło: www.celticfc.net

1 KOMENTARZ

  1. Po drugich pregranych derbach skończył się limit błędów, a mieliśmy od tego czasu chyba więcej potknięć niż zwycięstw. Kończ Pan Panie Lennon, bo tu trzeba budować zespół na kolejny sezon…