Lennon: Zareagowaliśmy w jedyny możliwy sposób

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, Neil Lennon pochwalił swoich zawodników po niedzielnym zwycięstwie 4:1 z Motherwell na Fir Park, twierdząc że była to właściwa odpowiedź na kompromitującą porażkę ze Spartą Praga w rozgrywkach Ligi Europy.

Trener The Bhoys pochwalił wszystko ? od mowy ciała po tempo pracy i charakter swoich podopiecznych.

? Byliśmy dzisiaj znakomici i to było znacznie bardziej podobne do występów, których nie tylko oczekujemy, ale chcemy od Celticu. Wiemy, że zawiedliśmy się w czwartek, ale piłkarze zareagowali we właściwy sposób i jest to dobry przykład tego, gdzie chcemy być ? powiedział Lennon.

? Graliśmy z lepszą mową ciała i lepszym tempem. W naszej grze było widać jakość i mogliśmy wygrać mecz jeszcze wyżej.

? Słusznie byliśmy krytykowani za czwartkowy wieczór, wiemy, że takie mecze są niedopuszczalne. Zawodnicy odpowiedzi na tą porażkę w jedyny możliwy sposób. Każdy z nich naprawdę ciężko pracował na to zwycięstwo.

? Nasza komunikacja była dziś znaczenie lepsza, a nawet kiedy straciliśmy gola, nasza reakcja na to była świetna. To był dobry dzień.

? Wiemy, że w czwartek nie byliśmy sobą, ale nawet po takich zwycięstwach jak to nie zamierzamy popadać w samozachwyt. Niemniej w meczu z Motherwell najbardziej przypominaliśmy naszą najlepszą wersję i tego właśnie oczekuję od zespołu w przyszłości.

Źródło: www.celticfc.net