Lennon zapowiada zmiany personalne na mecz z Lille

0
Neil Lennon Patryk Klimala
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon zapowiedział podczas konferencji prasowej przed meczem Ligi Europy z Lille, że będzie chciał odświeżyć skład, aby móc odpowiednio zarządzać zespołem w nadchodzących meczach. Mistrzowie Szkocji przystąpią do tego spotkania po remisie 1:1 ze St Johnstone.

W rozmowie z mediami, szkoleniowiec The Bhoys powiedział, że drużyna jest zdeterminowana, aby poprawić ostatnie wyniki i ciężko pracuje na treningach, aby to osiągnąć.

? Atmosfera na treningu była dzisiaj dobra i gracze nie mogą się doczekać meczu. Wszyscy chcemy tego samego. Chcemy sukcesu i chcemy, aby drużyna grała energiczny futbol, który wiemy, że potrafią grać.

? Jesteśmy świadomi tego, że nasze wyniki, a już na pewno występy, muszą być lepsze. Zawodnicy są tego świadomi i chcemy, aby wychodzili na boisko i wyrażali się o wiele lepiej niż w ostatnich meczach meczach. Momentami nasza gra potrafi zapierać dech w piersiach, więc nie jest tak, że nie możemy grać tak przez cały mecz. Zawodnicy mają to w sobie.

Ponieważ Celtic nie ma już szans na wyjście z grupy, Neil Lennon zapowiedział, że da szansę gry innym zawodnikom, aby odpowiednio przygotować się do spotkania z Kilmarnock, które odbędzie się niedzielę.

? Postaramy się nieco zmodyfikować skład i zapewnić graczom świeżość na weekend. Miejmy nadzieję, że to będzie początek dobrego tygodnia i niezłej serii. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak się stało.

? Nir Bitton, Hatem Abd Elhamed i Olivier Ntcham to zawodnicy, których występ stoi pod znakiem zapytania. Patryk Klimala, David Turnbull i Ismaila Sorobędą to piłkarze, którzy powinni pojawić się na murawie.

Źródło: www.celticfc.net