Lennon zadowolony z postawy drużyny w meczu z Dundee United

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon podsumował ostatnie spotkanie swojej drużyny w 2020 roku przeciwko Dundee United. The Bhoys zwyciężyli 3:0 i zakończyli rok w dobrych nastrojach.

? Zagraliśmy bardzo dobrze. W naszej grze było widać dużą energię i jakość i moim zdaniem mogliśmy wygrać o wiele wyżej. Jestem zachwycony zawodnikami, którzy wyszli dziś na boisko. Zachowaliśmy kolejne czyste konto i strzeliliśmy naprawdę ładne gole ? powiedział po meczu Lennon.

? Bardzo podobała mi się dzisiaj nasza reakcja na utratę piłki. Graliśmy z dużym zapałem, było widać kombinacyjną grę w naszym wykonaniu, a piłka od Turnbulla do Griffithsa była świetna, po której zdobyliśmy wspaniałego gola.

? Cieszę się, że strzeliliśmy dwie bramki już w pierwszej połowie. Co prawda zmarnowaliśmy kilka sytuacji w drugiej, ale naprawdę wcześnie udało nam się zakończyć mecz. Strzeliliśmy świetnego trzeciego gola i jestem zadowolony z Odsonne’a Edouarda, ponieważ strzelił bramkę z otwartej gry, a minęło trochę czasu, odkąd to zrobił po raz ostatni.

? Ismaila Soro zagrał znakomicie. Wiele dla niego znaczy zdobycie pierwszego gola. Jestem naprawdę zadowolony z jego wkładu, energii i czytania gry. 

? Mieliśmy zły miesiąc, ale dochodzimy do siebie najlepiej jak potrafimy i zobaczymy, jak to będzie wyglądać w 2021 roku. Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku i nie możemy się doczekać rywalizacji o trofea.

Źródło: www.celticfc.net