Lennon zachwycony transferami Duffy’ego i Turnbulla

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Celtic FC po przerwie spowodowanej spotkaniami reprezentacji narodowych przygotowuje się obecnie do ligowego spotkania z Ross County. Szkoleniowiec The Bhoys, Neil Lennon pochwalił świeżą energię, którą wnieśli do szatni David Turnbull i Shane Duffy, którzy dołączyli niedawno do zespołu.

? Jestem zachwycony, że mogę wpuścić Shane’a (Duffy) i Davida (Turnbull) i usłyszeć, że transfer do Celticu jest dla nich spełnieniem marzeń. To naprawdę wspaniałe i wszystko, czego możesz sobie życzyć jak trener – powiedział Neil Lennon.

? Jestem bardzo zadowolony z zawarcia umowy z Davidem, myślę, że jest naprawdę utalentowanym graczem. Miał naprawdę ciężki okres z powodu kontuzji, ale wcześniej był znakomity i po roku nieobecności wrócił do wysokiej formy. To wiele świadczy o jego charakterze, pragnieniu, chęci przyjścia tutaj i zrobienia dobrego wrażenia. Dobrze jest, gdy przychodzą do nas gracze, którzydobrze czują się w klubie i myślę, że jest to bardzo ważne w takim sezonie.

? Cieszę się również, że Shane dołączył do nas na rok. Widzieliśmy, co może wnieść do zespołu niemal natychmiast, kiedy strzelił gola dla Irlandii w meczu przeciwko Bułgarii w zeszły czwartek. Jest kapitanem Irlandii i jasno dał do zrozumienia, że ??chce przyjechać i zagrać dla nas. Myślę, że to fantastyczny i absolutnie wspaniały transfer.

? Najbliższe spotkanie z Ross County w ten weekend to mecz, którego nie możemy się doczekać, po naprawdę dobrej wygranej z Motherwell przed przerwą międzynarodową. Będziemy mogli nabrać rozpędu, ponieważ będziemy mieć wiele spotkań od chwili obecnej do następnej przerwy międzynarodowej.

? Gracze nie mogą się doczekać najbliższego meczu. W zeszłym sezonie mieliśmy dobre wyniki w meczu przeciwko Ross County, ale to się nie liczy w tym sezonie.

? Chcemy powrócić do miejsca, w którym skończyliśmy w meczu z Motherwell,zagrać dobry mecz i zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby wygrać.

Źródło: www.celticfc.net