Lennon:  Z niecierpliwością czekamy na mecz z Rangersami

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Celtic FC przystąpi do nadchodzących Old Firm Derby w dobrej formie, po czterech czystych kontach z rzędu w Premiership i wygraniu sześciu spotkań we wszystkich rozgrywkach. Pomimo to trener The Bhoys, Neil Lennon nie bierze niczego za pewnik i spodziewa się ciężkiej walki o trzy punkty.

? Pewność siebie, jaką zyskaliśmy po ostatnich meczach jest dobra, ale nie dajemy się ponieść emocjom ? powiedział Neil Lennon.

? To dla nas trudny mecz, Rangersi są w świetnej formie, w zasadzie są przez cały sezon, więc jest to dla nas wielkie wyzwanie. W ostatnim czasie udało nam się znaleźć spójność i chcemy wprowadzić ją do gry w sobotę i uzyskać pozytywny wynik.

? Nigdy nie można być zbyt pewnym siebie, ale z czasem stajesz się bardziej zrelaksowany, a to wynika z dobrej gry. Wszyscy są zdrowi i gotowi do gry, jest konkurencja o miejsce w składzie i stwarzamy wiele okazji strzeleckich, których nie kreowaliśmy w naszym słabszym czasie czasie, a w defensywie wyglądamy na dużo bardziej pewnych siebie. Naprawdę znaleźliśmy swój rytm. Z niecierpliwością czekamy na mecz z Rangersami.

? Nie chcemy przegrać, chcemy uzyskać pozytywny wynik. Nie myślimy o przegranej, podchodzimy do tego meczu z pozytywnym nastawieniem, ale musimy grać dużo lepiej niż w październiku.

Źródło: www.celticfc.net