Lennon: Wiemy, że jesteśmy lepsi niż osiągane rezultaty

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu Glasgow, Neil Lennon podczas konferencji prasowej przed meczem z Milanem, wypowiedział się na temat ostatnich wydarzeń w klubie i kryzysu ekipy The Bhoys.

? Byliśmy rozczarowani i zranieni scenami, jakie miały miejsce w niedzielę. Rozumiem frustracje kibiców. W tej chwili nie jesteśmy w dobrym położeniu. Zgadzamy się, że musimy grać lepiej i dokumentować to wynikami ? powiedział Lennon.

? Przez 20 lat robiłem wszystko, co w mojej mocy, aby klub i kibice odnosili sukcesy. To się nie zmieni. Ciężko pracujemy, aby wszystko odwrócić. Gracze doskonale rozumieją naszą sytuację, ale oni też potrzebują mojego wsparcia.

? To trudny czas ze względu na wyniki jakie odnosimy i wiemy, że jesteśmy lepsi niż osiągane rezultaty. Nasza reakcja, gdy tracimy gola, musi być lepsza. Jesteśmy przekonani, że możemy to zmienić i pewni, że możemy pojechać do Włoch i uzyskać dobry wynik.

Lennon poinformował także, że w starciu z AC Milan, w składzie jego drużyny na pewno zabraknie Mohameda Elyounoussiego,

? Elyounoussi nie pojedzie do Włoch. Duffy miał dziś problem z kolanem, więc zobaczymy, co się wydarzy. Pomimo przeciwności na pewno wystawię na boisku silną drużynę i dam niektórym graczom trochę czasu na grę.

Źródło: www.celticfc.net