Lennon: Widać, że powoli wracamy do normalności

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu, Neil Lennon ocenił niedzielne zwycięstwo swojej drużyny z Motherwell. Przypomnijmy, że The Bhoys powrócili do zmagań w Scottish Premiership, zwyciężając 3:0.

? Zależało mi na tym, aby otrzymać odpowiedź od moich zawodników i tak się stało. Nie byłem przesadnie zachwycony pierwszą połową w naszym wykonaniu i stwierdziłem, że jesteśmy trochę bierni. W drugiej połowie byliśmy jednak dużo mocniejsi i wraz z upływem czasu nasza gra była coraz lepsza.

? Jestem zachwycony trzema punktami i postawą przez większość meczu. To była dobra reakcja i zawodnicy zaczynają wyglądać lepiej – Jullien, Forrest, Ajer zaczynają wchodzić w prawdziwy rytm meczowy. Albian Ajeti potrzebuje jeszcze trochę pracy kondycyjnej, ale można zobaczyć już teraz, jakim naprawdę jest piłkarzem.

? Cieszymy się z tego meczu i zwycięstwa. Brakowało nam dwóch gier z harmonogramu, co było nieco uciążliwe. Oczywiście nie usprawiedliwia to naszego złego wyniku w środę, ale teraz zaliczyliśmy dobry występ.

? Niektórym zawodnikom potrzeba jeszcze trochę czasu, aby zacząć grać na stuprocentowym poziomie, ale myślę, że było widać dowody na to, że zawodnicy zaczynają dochodzić do pełnej formy. Podoba mi się to, co widziałem dzisiaj w dużych okresach gry.

Źródło: www.celticfc.net