Lennon: W pierwszej połowie nie graliśmy tak jakbyśmy chcieli

0
Neil Lennon
fot. www.celticfc.net

Szkoleniowiec Celticu FC, Neil Lennon pochwalił głód swoich graczy po tym, jak Celtic strzelił dwa gole w końcowych fragmentach spotkania na McDiarmid Park i zdobył komplet punktów w meczu przeciwko St Johnstone. O zwycięstwie The Bhoys zadecydowały gole zmienników ? Leigha Griffithsa oraz Patryka Klimali.

? To w pełni zasłużona wygrana, ale w pierwszej połowie nie graliśmy tak jakbyśmy chcieli. Nie włożyliśmy w naszą grę odpowiedniej jakości i brakowało nam agresji ? powiedział trener Celticu.

? Shane Duffy rozegrał kolejny świetny mecz, a Jeremie Frimpong znów był doskonały. Jest wiele pozytywów z dzisiejszego meczu, ale minusem było to, że zmarnowaliśmy dziś 45 minut. Było za dużo podań i za mało konkretów.

? Ostatecznie głów zespołu, aby wygrać mecz był ogromny i zdobyliśmy kolejne trzy punkty, zachowując kolejne czyste konto.

? Mamy przed sobą kilka ciekawych spotkań, na które czekamy, kiedy wrócimy z przerwy międzynarodowej. Po ostatniej przerwie reprezentacji narodowych, jedyną plamą jaką daliśmy był mecz Ferencvarosem i to była świetna odpowiedź ze strony graczy.

Źródło: www.celticfc.net